Hide/Show Panels Hide/Show Panels
Nawigacja
Strona Główna
Informacje o kole
Zarząd koła
Kontakt
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AgataK
Informacje o kole
Studenckie Koło Naukowe PROGRES zrzesza studentów pełnych inicjatywy. Członkowie Koła to ludzie, którzy poprzez aktywną działalność na Uczelni pragną zdobyć doświadczenie, teoretyczna i praktyczną wiedzę z zakresu szeroko rozumianej administracji i nauk pokrewnych (prawa, ekonomii, zarządzania, socjologii, psychologii, biznesu), poznać nowe kultury i wielu nowych ludzi.

Pomysł powołania do życia Studenckiego Koła Naukowego PROGRES narodził się w okolicach marca 2000 roku. Inicjatorami założenia organizacji było kilku studentów z Kolegium Nauk Społecznych i Administracji Politechniki Warszawskiej. Jeszcze w marcu rozpoczęta została procedura rejestracji na Uczelni. Studenckie Koło Naukowe PROGRES działa od początku lipca 2000, posiadając własną strukturę. Program Koła jest wciąż dopracowywany, coraz więcej nowych pomysłów wdrażanych jest w życie.

Nasze cele:

- pomaganie studentom w realizacji ciekawych projektów oraz inicjatyw, których nie są w stanie zrealizować w pojedynkę,

- popularyzacja zagadnień związanych z szeroko rozumianą administracją i zarządzaniem oraz rozwijanie i pogłębianie praktycznej wiedzy z jej zakresu,

- nawiązywanie kontaktów i współpraca z organizacjami młodzieżowymi z kraju i za granicą, oraz z jednostkami życia społeczno-gospodarczo-politycznego, w celu tworzenia wspólnych przedsięwzięć związanych z realizacją zadań Koła,

- pomaganie studentom w karierze, zdobywaniu doświadczenia i podnoszeniu kwalifikacji,

- integracja studentów z różnych uczelni i krajów; poznawanie innych kultur,

- kreowanie życia studenckiego poprzez organizowanie wyjazdów, szkoleń, konferencji itd. oraz działalność kulturalną (imprezy, koncerty, teatr, kino, opera, kabaret itp.).
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl